Menü
SEPETİM

Kum - Dekor - Kaya

Kum - Dekor - Kaya
Marka: Seachem
Aquario Neo Shrimp Soil Powder 8LtAquario Neo Shrimp Soil PowderAquario Neo Shrimp Soil Powder, Amonyaktan ayrıştırılmış zengin içeriği ile karideslerin doğal yaşamına destek olacak şekilde üretilmiş ince karides toprağıdır.İçeriğindeki besinler ile yavru karideslerin canlı renklere sahip olmasını s..
389,00TL
Vergiler Hariç:389,00TL
Marka: Seachem
Aquario Neo Compact Plant Soil Powder 8LtAquario Neo Compact Plant Soil PowderAquario Neo Compact Plant Soil Powder, bitkiler için volkanik topraktan yapılır ve su bitkilerinin büyümesi için optimize edilmiştir. Zemin bitkileri de dahil olmak üzere tüm bitkileriçin ideal esktra ince bitki topra..
389,00TL
Vergiler Hariç:389,00TL
10 cm çapında hasır sepet içine ağzına kadar deniz kabukları, deniz yıldızı, istiridye kabukları ile doldurulmuş dekoratif ürün.İsterseniz bu şekilde kullanabilir, isterseniz de içindeki deniz ürünlerini ayrı ayrı dekoratif olarak kullanabilirsiniz...
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Doğal 3 Delikli Kaya 25-30cm şekiller değişiklik gösterebilir. 3 delik sabittir...
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Marka: ISTA
İsta Mercan Yapıştırıcısı 2 liISTA Glue Yapıştırıcı , ağaç kökleri , kayalar , taşlar , camlar , plastik yüzeylere , canlı bitkilerinizi, mercan fraglarınızı kolayca yapıştırmanızı sağlar. Su altında da çalışır ve hızlı yapıştırır.Üstün bir siyanoakrilat jel formundadır. Demet bitkilerin , moss..
34,00TL
Vergiler Hariç:34,00TL
Marka: ISTA
Ista Bitki Yapıştırıcı 2li Paket 4grx2Ista bitki yapıştırıcı, moss türü dal ve kökü olmayan bitkilerin kaya veya diğer dekorlara yapıştırılmasını için kullanılır. Akvaryum için dekor amaçlı kullanılan bu bitkilerin tasarımdaki yerini sabitlemek için etkili bir üründür. Su içeriside ve dışarısın..
34,00TL
Vergiler Hariç:34,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 75 (7 Sayfa)