Menü
SEPETİM

Hortum ve Aparatlar

Hortum ve Aparatlar
Marka: Sobo
Klipsli Akvaryum Isıtıcı Vantuzu 2 Adet   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·    ..
8,00TL
Vergiler Hariç:6,78TL
Marka: Liya
Liya Plastik Vidalı Hava Taşı 1 Adet   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·    &n..
5,00TL
Vergiler Hariç:4,24TL
Aqua Master Dimei Sc32 Dip Süpürgesi Musluklu
Stokta Yok
Marka: AquaMaster
Aqua Master Dimei Sc32 Dip Süpürgesi Musluklu DİMEİ SC32 DİP SÜPÜRGESİ MUSLUKLU DİMEİ Akvaryum Dip Temizleyicisi Dip Çekme Sifonu * Suyun çekildiği yerdeki plastik uzun boru akvaryum kumunun içine gömüldüğünde balık pisliğine çeker ama kumu çekmez çünkü kumun veya taşın öz kütlesi balık pisl..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Marka: Resun
Resun Dip Çekim Sifonu   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·      &nbs..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Marka: Liya
Liya Akvaryum Cam Bölme Aparatı Vantuzlu 2li Paket Akvaryumunuzun bir kısmını bölüp yavrulara yeni bir yaşam alanı açmak isterseniz bu ürünü karşılıklı cam a yapıştırıp araya plexi kesmeniz yeterli olacaktır.   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPA..
12,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Marka: Dophin
Dophin 2'li TerminalHava motorlarından gelen hava miktarının ayarlanabilmesi, hava hortumu ve hava taşlarını çoklu kullanabilmesi için 3'lü terminal.Hava motorlarından gelen havayı dağıtmak  ve kontrol etmek amaçlı kullanılır.   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Da..
6,00TL
Vergiler Hariç:5,09TL
Marka: Dophin
Dophin 3'lü TerminalHava motorlarından gelen hava miktarının ayarlanabilmesi, hava hortumu ve hava taşlarını çoklu kullanabilmesi için 3'lü terminal.Hava motorlarından gelen havayı dağıtmak  ve kontrol etmek amaçlı kullanılır.   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanya..
8,00TL
Vergiler Hariç:6,78TL
Mavi Hava Hortumu 1 Metre   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·      &..
2,00TL
Vergiler Hariç:1,70TL
Siyah Hava Hortumu 1 Metre   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·      ..
2,00TL
Vergiler Hariç:1,70TL
Marka: Liya
D-X7 LİYA HORTUM ve ISITICI VANTUZU 16-22MM   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·   &..
6,00TL
Vergiler Hariç:5,09TL
Marka: Liya
D-X6 LİYA İTHAL HORTUM ve ISITICI VANTUZU 12/16MM İÇİN   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. · &n..
6,00TL
Vergiler Hariç:5,09TL
Marka: Dophin
Dophin As077 Hava DuvarıDophin AS 077 Air Line Hava Duvarı4 parçadan oluşan akvaryum camına veya tabana 2 adet vantuzyla yapıştırılarak kullanılan 42 cm uzunluğunda tıkanma veya ezilme problemi olmayan özel hava duvarı oluşturmak için kullanılabilecek hava taşıdır.   *Kum,Tuz,Kaya..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)