Menü
SEPETİM
Tropical

Tropical

Marka: Tropical
Diskuslar ve deniz balıkları da dahil olmak üzere yüksek besin gereksinimleri olan diğer balıklar için tasarlanmış sarımsak katkılı (min. 30%) karışık tablet yemdir.  D-Allio Plus'un üretiminde sarımsağın (Allium sativum L.) eskiden beri bilinen önemli özelliklerinden yararlanılmıştır. B..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Marka: Tropical
KAN KURDU İÇERİKLİ  EKSTRÜDE YEM (Kovadan Bölme) Yüksek protein içerikli ve süper renklendiricili bir yem olan RED MICO COLOUR STICKS astaksantin ve kırmızı biber ekstraktı içerir. "Kan kurdu” olarak da bilinen tatarcık sineği larvalarını (Chironomidae familyasından bir sinek) a..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Tropical
Artemia üretimi için özel tuz: İçerisinde Artemia salina kistlerinin kuluçkalandırılacağı suyun hazırlanması için kullanılmaktadır. Artemia larvaları için zehir etkisi bulunan iyot içermez. Kistlerden en verimli bir şekilde yararlanabilmeniz için tuzun içeriğine, hazırlayacağınız tuz solüsyonunun ..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Marka: Tropical
• omnivor deniz balıkları için Bacillus subtilis probiyotikli batan granüller şeklinde yumuşak yem • Gıdaya eklenen probiyotik canlı bakteriyel endosporlar içerir, bunlar bağırsak mikroflorasını stabilize eder, balıkların patojenlere karşı direncini artırır ve besinlerin kullanımını kolaylaştırır, ..
72,00TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Marka: Tropical
Tropical Soft Line America Size M 250ml 150grTropical America Size M Tropical America Size M, küçük stick taneleri yapısında üretilmiş yumuşak balık yemi. Hem etobur hem de otobur balıklar için uygun üretilmiştir.Lif (diğer kaynaklar arasında meyveden) ve kabuklulardan gelen kitin sindirimi dü..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Marka: Tropical
Tropical Soft Line America Size M 100ml 60grTropical America Size M Tropical America Size M, küçük stick taneleri yapısında üretilmiş yumuşak balık yemi. Hem etobur hem de otobur balıklar için uygun üretilmiştir.Lif (diğer kaynaklar arasında meyveden) ve kabuklulardan gelen kitin sindirimi düz..
56,00TL
Vergiler Hariç:56,00TL
Marka: Tropical
Yavaş batan mini granul yapıda BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR VE RENKLERİ KUVVETLENDİRİR ·        içeriğinde ringa balığı ve böcekler bulunan, beta balıklarının ve diğer küçük labirentli balıkların beslenmesinde kullanılan bu yem, suda yavaşça batan mini granül..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Marka: Tropical
Tropical Cichlid GranKovadan Bölme Granül Akvaryum Balık Yemi Astaxanthin içerikli renklendiricili Tüm Cihicled balıkları için granül Ciklid yemi. CICHLID GRAN, zengin içerikli tüm küçük ve genç ciklidlerin ve diğer akvaryum balıklarının beslenmesi için uygun bir granül yemdir.İmalat ..
16,00TL
Vergiler Hariç:16,00TL
Marka: Tropical
Tropical Discus Gran D-50 Plus BabyOrjinal Kovadan Bölme Discus Yavru Yemi   TROPICAL DISCUS GRAN D-50 PLUS diskuslar için renk arttırıcı batan granül yemler Tropical Discus Gran D-50 Plus, genç ve yetişkin diskuslar ve diğer balıklar, özellikle de bakımı çok zahmet gerektiren türler için..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: Tropical
Tropical Discus Gran D-50 Plus 100 Gr.Kovadan Bölme Discus Balık Yemi   Diskuslar için proteince zengin renklendirici granül yem Diskuslar ve yüksek besin gereksinimli diğer balık türlerinin günlük beslenmeleri için tasarlanmış yüksek protein içerikli (%50) renklendirici granül yemdir. D-50..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Tropical
Tropical Super Goldfish Mini Sticks 250ml 150grTropical Super Goldfish Mini SticksÜrün Kodu: 64374 Tropical Super Goldfish Mini Sticks, zeminden japon balıkları için özel hazırlanmış zengin içeriğe sahip stick balık yemi. Lionhead, oranda ve ranchu balıkları için uygun formüle edilmiştir.Tro..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Marka: Tropical
SHRIMP STICKS   Tatlı su ve deniz kabukluları için çubuk yem. Çok popüler olan cüce karides gibi tatlı su ve deniz kabuklu hayvanlarının günlük beslenmelerinde kullanılmak üzere batıcı çubuklar şeklinde tasarlanmış karışık ana yemdir. Yemde bulunan Spirulina platensis vitaminler ve aktif..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)
Tropical