Menü
SEPETİM

Granül Yemler

Granül Yemler
Marka: Hikari
Hikari Goldfish Staple, yavru goldfish balığı ve koi yavruları için tercih edilen günlük balık yemi. Onlara uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken temel beslenmeyi sağlar.Goldfish'in canlı bitkileri yemeyi tercih ettiğini biliyor muydunuz?Doğada, Goldfish iştahlarını gidermek için su bitk..
45,00TL
Vergiler Hariç:38,14TL
Marka: Hikari
  2,5mm ebatında Yüzen Yem   HER TÜRLÜ LION HEAD VE DİĞER BİRÇOK JAPON BALIKLARI İÇİN KULLANILIR   Analiz Ham Protein 32% Min. Ham Yağ 6% Min. Ham Lif 4% Max. Nem 10% Max. Fosfor 0,7% Min. Kül 12% Max.   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İ..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Marka: Hikari
Hikari Goldfish Staple Baby Pellet 30gr Hikari Goldfish Staple, yavru goldfish balığı ve koi yavruları için tercih edilen günlük balık yemi. Onlara uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken temel beslenmeyi sağlar. Goldfish'in canlı bitkileri yemeyi tercih ettiğini biliyor muydunuz? Doğada, ..
18,00TL
Vergiler Hariç:15,25TL
Marka: Hikari
Hikari Sinking Goldfish Excel 110 gr. Yavru Japon Balık Yemi 1mm ebatında Yüzen Yem HER TÜRLÜ LION HEAD VE DİĞER BİRÇOK JAPON BALIKLARI İÇİN KULLANILIR Analiz Ham Protein 40% Min. Ham Yağ 6% Min. Ham Lif 2% Max. Nem 10% Max. Fosfor 1,2% Min. Kül 15% Max.   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ür..
45,00TL
Vergiler Hariç:38,14TL
Marka: Hikari
Ürün Tipi Özel Balık Yemleri Menşei Diğer Durum Sıfır Marka Diğer Akvaryum Türü Tatlı Su   Floating - Yüzen Yapıda BETALAR İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLMİŞ ZENGİN FORMÜLLÜ YEM AnalizHam Protein: 38% min Yağ: 4% Lif: 3%Nem: 10% Kül: 12% Fosfor: 0,7% m..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Betta balıklarının gelişimi ve formu için idealdir. 2 ay ile 6 ay betta balıklarınız için özel hazırlanmış granül yem Bu ürün tamamıyla yeni diğer beta yemleri ile kıyaslanmamalıdır. Yüzen yemler kuru yemi cezbedici maddeler ile doludur. Canlı yemden daha sağlıklı içeriğe sahiptir. Bett..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Marka: Tetra
Ürün Adı: Tetra Betta Granüles 5 gr. Skt:12/2023 Betta ve gurami gibi diğer labirent balıklarının, enerji ihtiyacını karşılayan rengini ve canlılığını koruyan, granül formunda ana yemdir. * Siyam dövüşçüsü, gurami, inci guramisi gibi labirent balıklarının beslenmesi için uygundur. * İçe..
10,00TL
Vergiler Hariç:8,48TL
Marka: Tropical
KAN KURDU İÇERİKLİ  EKSTRÜDE YEM (Kovadan Bölme) Yüksek protein içerikli ve süper renklendiricili bir yem olan RED MICO COLOUR STICKS astaksantin ve kırmızı biber ekstraktı içerir. "Kan kurdu” olarak da bilinen tatarcık sineği larvalarını (Chironomidae familyasından bir sinek) a..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Tropical
• omnivor deniz balıkları için Bacillus subtilis probiyotikli batan granüller şeklinde yumuşak yem • Gıdaya eklenen probiyotik canlı bakteriyel endosporlar içerir, bunlar bağırsak mikroflorasını stabilize eder, balıkların patojenlere karşı direncini artırır ve besinlerin kullanımını kolaylaştırır, ..
72,00TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Marka: Tropical
Tropical Soft Line America Size M 250ml 150grTropical America Size M Tropical America Size M, küçük stick taneleri yapısında üretilmiş yumuşak balık yemi. Hem etobur hem de otobur balıklar için uygun üretilmiştir.Lif (diğer kaynaklar arasında meyveden) ve kabuklulardan gelen kitin sindirimi dü..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Marka: Tropical
Tropical Soft Line America Size M 100ml 60grTropical America Size M Tropical America Size M, küçük stick taneleri yapısında üretilmiş yumuşak balık yemi. Hem etobur hem de otobur balıklar için uygun üretilmiştir.Lif (diğer kaynaklar arasında meyveden) ve kabuklulardan gelen kitin sindirimi düz..
56,00TL
Vergiler Hariç:56,00TL
Marka: Tropical
Yavaş batan mini granul yapıda BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR VE RENKLERİ KUVVETLENDİRİR ·        içeriğinde ringa balığı ve böcekler bulunan, beta balıklarının ve diğer küçük labirentli balıkların beslenmesinde kullanılan bu yem, suda yavaşça batan mini granül..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 85 (8 Sayfa)