Menü
SEPETİM

Kuş Malzemeleri

Marka: EuroStar
EuroGold Deluxe Blend Gerçek Elmalı Premium Paraket Yemi 1 KgUfak paraket (cennet, sultan vb.) kuşları doğal ortamlarında meyve ve tohumlar ile beslenirler, EuroGold Deluxe Blend Paraket Food Premium paraket yemi özenle seçilmiş seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Marka: EuroStar
EuroGold Deluxe Blend Gerçek Elmalı Premium Muhabbet Yemi 1 KgMuhabbet kuşları doğal ortamlarında tohumlar ile beslenirler, EuroGold Deluxe Blend Budge Food Premium muhabbet yemi özenle seçilmiş tohumlardan tozsuz olarak hazırlanıp paketlenmiş olup muhabbet kuşları için, renkli tohum ..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
QH Pet Cage Sehpalı Papağan Kafesi Beyaz
Stokta Yok
Sehpalı Papağan Kafesi BeyazSEHPALI PAPAĞAN KAFESİTekerlekli sehpası, geniş ölçüleri ile büyük papağanlar için uygun boyutlarda. Kafesin çatısı açılabilir. Çelik yem ve su kabı.51 cm (B) x 51 cm (E) x 152 cm (Y) ölçülerinde.Renk Beyaz.Çelik yem ve su kapları.3 adet ahşa..
599,44TL
Vergiler Hariç:508,00TL
Vidalı Çelik Kafes Yemliği Küçük   *Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.   SİPARİŞ TESLİM UYARISI ·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. ·     ..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Sahte DOLU AGIR  Plastik GÜVERCİN Yumurtası  SERT Plastik malzemeden imal edilmiştir. GÜVERCİN VE  KEKLİKLERDE  yumurtası ölçüsündedir.VE AGIRLIGINDADIR GÜVERCİNLERDE  KEKLİKLERDE  yumurtlamayı teşfik   için kullanılır. GÜVERCİNLERDE VE..
1,50TL
Vergiler Hariç:1,27TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 92 (8 Sayfa)