Menü
SEPETİM

ZeoChem Reef Chocolate | 500ml

ZeoChem Reef Chocolate | 500ml Tuzlu Su Ürünleri
ZeoChem Reef Chocolate | 500ml Tuzlu Su Ürünleri
ZeoChem Reef Chocolate | 500ml Tuzlu Su Ürünleri
ZeoChem Reef Chocolate | 500ml Tuzlu Su Ürünleri
ZeoChem Reef Chocolate | 500ml

90,00TL
Vergiler Hariç: 90,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1192
0 Adet Satıldı
311 Defa Görüntülendi

ZeoChem  Reef Chocolate – Reef Besin

Mercanların besin enzimleme hücreleri, iskeletleri, (Epidermis, Gastrodermis, Filamentler) ve besleyici kas hücrelerinin onarımında ve beslenmesinde gerekli olan minarellerin tamamını gerekli olan piramide  uygun olarak ihtiva ederek canlı büyümesinin arttırılmasında kullanılan profesyonel bir katkıdır.

Mineral katkılardan ayrılan en büyük özelliği canlılar için yüksek gereklilik de olan minerallerin, amino asit kompleksli yani mineral proteini şeklinde canlıların yapısına hızla katılımını sağlar.

Akvaryum sisteminde ki mikro faunayı destekleyerek sistemdeki gerekli olan döngünün yapılanmasını sağlar, korur ve güçlendirir.

İçerdiği organik solventler ve besinleriyle biyolojik canlılığı arttırarak bunların hem sisteme iş gücü vermesini hem de mercanların ve canlıların beslenmesinde mikro çeşitliliğini arttırarak katkıda bulunur.

Akvaryumda; Mercan ve Canlı Popülasyonun yapısına oligomerik ve polimerik yapıdaki amino asit zincirleri destekler, toksik minarellerin canlılar tarafından arıtılmasında etkin rol oynar.

Sıvı Yapı Kaynağı;

Özel formülasyon ile hazırlanmış, Canlıların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sisteme, Majör elementler, Minör elementler, Eser elementleri ekler.

Amino asitler, Proteinler barındırır. Bakteri popülasyonunu destekleyecek karbon ihtiva eder.

Kullanım Şekli; (Orta Yoğunlukta Bir Mercan Akvaryumu İçin)

Her Bir 100 litre kapasite için 2 ml günlük kullanım ile başlanması tavsiye edilir.

Uyarı;

Doz aşımları fazla protein ve amino asitler barındıracağı için akvaryumda mikro canlılığı arttırır. Redox Tepkimelerini kararsızlaştırabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi