Menü
SEPETİM

Tropical Soft Line America Size M 250ml 150gr

Tropical Soft Line America Size M 250ml 150gr Balık Yemleri
Yeni
Tropical Soft Line America Size M 250ml 150gr

100,00TL
Vergiler Hariç: 100,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1479
0 Adet Satıldı
3 Defa Görüntülendi

Tropical Soft Line America Size M 250ml 150gr
Tropical America Size M


Tropical America Size M, küçük stick taneleri yapısında üretilmiş yumuşak balık yemi. Hem etobur hem de otobur balıklar için uygun üretilmiştir.

Lif (diğer kaynaklar arasında meyveden) ve kabuklulardan gelen kitin sindirimi düzenler. Sarımsak ve beta-glukan balıkların bağışıklığını artırır. İçeriğindeki kril, kalanus ve kırmızı biberden gelen yüksek karotenoid içeriği sayesinde balıkların renklenmesini yoğunlaştırır. Yüksek kaliteli protein ve Omega-3, Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri sağlayan ringa balığı ve böcekler içerir.

Yem içeriği;
* Balık ve balık türevleri (ringa balığı unu), yumuşakçalar ve kabuklular (kril yemeği% 8, calanus unu% 1.7 dahil), böcekler (böcek larvaları unu% 5), bitkisel protein özleri, algler, bitkisel kökenli türevler (sarımsak 4.5 dahil) %, kırmızı biber ekstresi 3200 mg / kg), meyve, tahıllar, mayalar (Beta-1.3 / 1.6-Glucan 1000 mg / kg dahil), sıvı ve katı yağlar, mineraller.

Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Tropical , Soft , Line , America , Size , 250ml , 150gr , Balık , Yemleri