Menü
SEPETİM

Tropical Red Mico Colour Sticks Yem (Kan Kurdu)

Tropical Red Mico Colour Sticks Yem (Kan Kurdu) Balık Yemleri
Tropical Red Mico Colour Sticks Yem (Kan Kurdu)

23,00TL
Vergiler Hariç: 23,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1482
0 Adet Satıldı
1096 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

KAN KURDU İÇERİKLİ  EKSTRÜDE YEM (Kovadan Bölme)

Yüksek protein içerikli ve süper renklendiricili bir yem olan RED MICO COLOUR STICKS astaksantin ve kırmızı biber ekstraktı içerir. "Kan kurdu” olarak da bilinen tatarcık sineği larvalarını (Chironomidae familyasından bir sinek) andıran şekillere sahip yüzücü çubuklar halinde üretilen yemdir. Tatlı su, deniz suyu ve tuzlu sularda yaşayan omnivor ve etobur balıkların günlük beslenmelerinde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Yem, canlı besini andıran şekli ve rengi sayesinde balıklar tarafından iştahla yenir. Filtreden gelen suyun uygun bir şekilde ayarlanması halinde çubuklar canlı larvaların hareketlerine benzer bir şekilde hareket etmektedir. Yemde bulunan doğal bir bağışıklık sistemi uyarıcısı olan beta-glucan ve stabilize edilmiş C vitamini balıkların hastalıklara karşı bağışıklıklarını artırmaktadır. Yem düzenli olarak kullanıldığında balıkların dengeli bir şekilde büyümelerini, mükemmel bir kondisyona ve parlak renklere sahip olmalarını sağlar. BESLEME: Gün içerisinde birkaç kere, küçük porsiyonlar halinde.

Süs balıkları için komple yem. İçerikler: Bitkisel kökenli içerikler (yemde 3 800 mg/kg oranında kırmızı biber ekstraktı bulunmaktadır), balık ve balık türevleri, bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar, tahıllar, mayalar (Beta-1,3/1,6-Glucan 1 000 mg/kg), mineraller. İlave içerikler: Vitaminler, pro-vitaminler ve iz elementler: vit. A 28 000 IU/kg, vit. D3 1 800 IU/kg, vit. E 100 mg/kg, vit. C 450 mg/kg. İz elementler: E1 demir 32,4 mg/kg, E6 çinko 9,0 mg/kg, E5 manganez 6,7 mg/kg, E4 bakır 1,6 mg/kg, E2 iyodin 0,2 mg/kg, E3 kobalt 0,01 mg/kg, E8 selenyum 0,2 mg/kg. Renklendiriciler: Astaksantin 120 mg/kg. Antioksidanlar. Analiz: ham protein %50,0, ham yağ %7,5, ham selülöz %2,0, su %8,0.

 

*Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.

 

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

·         Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

·         Mesaj yolu ile bize bildirilmelidir.

·         TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

·         Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

·         Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI


·         Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

·         Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

·         Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

·         BÖYLE BİR DURUMDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Tropical , Red , Mico , Colour , Sticks , Yem , (Kan , Kurdu) , Balık , Yemleri