Menü
SEPETİM

Seachem Hypersorb 100ml

Seachem Hypersorb 100ml Akvaryum Malzemeleri
-23 %
Seachem Hypersorb 100ml

91,99TL
120,00TL
Vergiler Hariç: 91,99TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1345
0 Adet Satıldı
154 Defa Görüntülendi

Seachem Hypersorb 100Ml

  • Tatlı su akvaryumları ve tuzlu su akvaryumlarındaki filtrasyon için super premium yüksek kapasiteli organik atık gidericidir
  • HyperSorb ™, diğer tüm karışımlı sentetik ortamları ve karbonları geride bırakan sentetik bir adsorbandır. İstisnai organik temizleme kapasitesine sahiptir: Organik atıkları, zehirli buharları ve diğer kirleticileri temizler. Tatlı suda, iyonik dengeyi stabilize etmeye yardımcı olacak ve amonyak, nitrit ve nitratın kontrolüne yardımcı olacaktır. Ev tipi çamaşır suyu ile kolayca rejenere edilir. Hem tatlı su hem de denizde kullanım içindir.
Talimatlar
Gibi bir filtre torbası kullanın Bag . Her 250 mL, 300 L'ye (75 ABD galon) kadar davranır. Kullanmadan önce durulayın. Tükenme, boncukların sarıdan koyu kahverengiye belirgin bir renk değişimi ile belirtilmektedir.

REGENERASYON: İyi havalandırılmış bir alanda ve çocuklardan uzak, metalik olmayan bir kapta 24 saat boyunca 1: 1 ağartıcı: su solüsyonuna daldırın. Düzenli% 8.25 hipoklorit ev tipi ağartıcı kullanın (kokusuz, boyasız, sıçramasız bir ağartıcı kullanmayın). İyice durulayın, daha sonra 8 saat boyunca 4 çorba kaşığı Prime® içeren bir çözelti veya su bardağı başına eşdeğer deklorinatör ile ıslatın . Iyice durulayın. Tatlı su kullanımı için, bardak su başına 2 yemek kaşığı tampon içeren bir çözelti ile 4 saat bekletin ( Discus Buffer® , Neutral Regulator®).). Orijinal renk ve tam etkinlik şimdi geri yüklenmeli ve HyperSorb ™ yeniden kullanıma hazır. Dikkat: Bazı slime kaplama ürünleri HyperSorb ™ 'i kalıcı olarak bozabilir ve rejenerasyonu zorlaştırabilir. Çamaşır suyu / klor kokusu tespit edilirse tekrar kullanmayın. Şüphe durumunda, boncukları az miktarda suya batırın ve klor test kiti ile bakiye kloru test edin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi