Menü
SEPETİM

Sağlık & Bakım Ürünleri

Sağlık & Bakım Ürünleri

Akvaryum, balık, avm, denizli, kedi, mama, konserve, kuru, yaş, vitamin, köpek, bakım, ilaç, su, kabı, oyuncak, tasma,

BUSTER Hap Yutturma EnjektörüPlastikŞeffaf hazneParmak uyumlu pistonGüçlendirilmiş tablet tutucuKedi, köpek ve koyunlarda kullanılabilir.Enjektöre su çekildikten sonra ağız kısmına hap yerleştirilir ve su ile birlikte hayvanın hapı kolay bir şekilde yutması sağlanır.Ürün temizliği ılık su ile yapıla..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Marka: Apex
Apex Anti Hairball Kıl Topu Önleyici Kedi Malt Macun 100g Kedinizin çok severek ve kolayca yiyeceği, hem de çok sağlıklı olacağı bir üründür. Sindirimi destekler ve kedinizin kendisini yalayarak temizlemesi sonucu sindirim sisteminde oluşabilecek tüy topaklarının oluşumunu engeller, sözkonusu t..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Bio Pet Active BioDerm Biotin ve Çinko Kedi Tableti 30 Gr (100 Tablet)İçeriğinde bulunan yüksek oranda biotin ve çinko sayesinde Kediler için deri ve tüy sağlığını, vitamin, mineral ve protein ile genel sağlığı korumaya yardımcı, tablet şeklinde  besin takviyesidir.- Tüylerin, parlak, sağlıklı ..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Natur Type 2 Eklem Kıkırdak ve Eklem Sıvısı Desteği 90 Tablet
Stokta Yok
Köpek ve kedilerin eklem rahatsızlıkları, eklem sıvı azalması osteoartritis kemik ve kıkırdak dok harabiyetlerinde yeniden yapılanmayı ve iyileşmeyi desteklemek amacıyla formüle edilmiştir. İçerdiği Boswellic ASitin 5-lipoxygenase inhibitörü etkisiyle eklemlerde yaşanan yangının ve buna bağlı ağrını..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Daisy Kediler İçin Doğal Kedi ÇimiDaisy Doğal Kedi Çimi;Kedilerin midesinde biriken tüy topaklarından kurtulması ve sindirim sisteminin temizlenmesi için kullanılan özel plastik kabı, toprağı ve tohum içeren çimlendirmeye hazır, sağlıklı kedi çimidir. Kedilerin çoğu çimden hoşlanırlar..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Marka: Biyoteknik
Biyoteknik Biyoflex Kedi ve Köpek İçin Kalça ve Eklem Güçlendirici 30 TabletBiyoflex Kedi Köpek İçin Eklem Güçlendirici 30 Adet Tablet Yavru, Yetişkin Ve Hamile Kedi Ve Köpeklerin Kalsiyum, Fosfor Ve Vitamin D3 İhtiyaçlarını Karşılar. Kemik Yapılarının Sağlam Olmasına Katkıda Bulunur...
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Viyomega Somonlu Kedi ve Köpekler İçin Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 250 Ml Kediler ve köpekler için balık yağı ile zenginleştirilmiş Omaga 3, Omega 6, Omega 9 yağ asitleri, vitaminler ve çinko içeren bir sıvı besin takviyesi olarak formüle edilmiştir. Viyomega’yı, yaşlı ve hastalık ve tra..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Apex Mega Plex MultiVitamin Kompleksi 100 MLMEGA PLEX Tam bir vitamin deposudur.Yavru hamile yetişkin ve yaşlı köpeklerde vitamin katkısı olarak kullanılır.Not: Düzenli olarak her yıl, dostlarımız ve sizlerin sağlığı açısından en az 1 defa, şişenin tamamı kullanılmalıdır.Ürün içerisinde;Bileşim..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 65 (6 Sayfa)