Menü
SEPETİM

Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gr

Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gr
Yeni
Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gr

100,00TL
Vergiler Hariç: 84,75TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1625
0 Adet Satıldı
223 Defa Görüntülendi

Seachem Equilibrium Bitki Gübresi 300 Gr

Equilibrium™, ekili akvaryumda ideal mineral içeriğini oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Equilibrium™, sodyum veya klorür içermez (bu, yüksek seviyelerde ekili bir akvaryumda zararlı olabilir).

Equilibrium™, RO (ters osmoz) veya DI (deiyonize) su veya herhangi bir mineralce eksik su ile kullanım için idealdir. Equilibrium ™, suyun karbonat sertliği ile dengelenmesi için suyun temel mineral / elektrolit içeriğini (Genel Sertlik) arttırır. Ek olarak, sodyum GH düzeylerine katkıda bulunan bir katyondur. Equilibrium™, sadece balık metabolizmasında yardımcı olan ancak, bitki büyümesi için çok yararlı olan kalsiyum, magnezyum ve potasyum tuzlarını içerir.

Kullanımı:

Mineral içeriği / genel sertliği (GH) 1 meq / L (3 dH) arttırmak için, bir akvaryum kurarken veya su değişimi yaparken her 80 L (20 US galon) için 16 g (1 yemek kaşığı) ekleyin. Optimum çözünürlük için 1 L su ile

karıştırmayı öneririz (elde edilen karışım beyaz opak bir görünüme sahip olacaktır). Bu karışım akvaryuma eklendiğinde, 15–30 dakika içinde temizlenecek hafif bir bulanıklık verecektir. İPUCU: Buharlaşmış suda tamamlama yaparken Equilibrium™ kullanmayın. Bu doz DI veya RO suyuna dayanır; Diğer sular için, önce sertliği (GH) ölçün, ardından ihtiyaca göre ekleyin.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 

*Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.

 

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

·         Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

·         Mesaj yolu ile bize bildirilmelidir.

·         TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

·         Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

·         Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI


·         Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

·         Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

·         Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

·         BÖYLE BİR DURUMDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi