Menü
SEPETİM

Tropical Ichtio-vit Pul Yem (Kovadan Bölme)

Tropical Ichtio-vit Pul Yem (Kovadan Bölme)
Yeni
Tropical Ichtio-vit Pul Yem (Kovadan Bölme)

12,00TL
Vergiler Hariç: 12,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1591
0 Adet Satıldı
122 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

 Tropical Ichtio-vit, zengin içeriğiyle balıklarınızın günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek pul yemdir. En popüler etçil ve otçul balıkların günlük beslenmesi için kullanılabilir.

Tropical Ichtio-vit, Bitkisel ve hayvansal kaynaklı içeriklerden özenle seçilmiş üretilmiştir. Dengeli vitamin seti ve eser elementler sayesinde, düzenli kullanıldıklarında balıkların doğru büyümesini ve gelişmesini sağlar. Dikkat çeken başka bir bileşen, balıkların bağışıklık sistemini geliştiren ve yaraların ve sıyrıkların iyileşmesini hızlandıran stabilize bir C vitamini içermektedir.

Yem içeriği;
* Balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel protein ekstreleri, yumuşakçalar ve kabuklular, bitkisel kökenli türevler, algler, mayalar, sıvı ve katı yağlar, mineraller (% 1 zeolit dahil).

Katkı maddeleri (kg başına);
* Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. 23.000 IU, vit. D3 1400 IU, vit. E 90 mg, vit. C 340 mg.

Eser elementlerin bileşikleri;
* E1 (Fe) 27.1 mg, E6 (Zn) 7.4 mg, E5 (Mn) 5.6 mg, E4 (Cu) 1.33 mg, E2 (I) 0.16 mg, E8 (Se) 0.16 mg, E7 (Mo (Mo) ) 0.037 mg. Lesitin. Renklendiriciler. Antioksidanlar.

Analitik bileşikler;
* Ham protein% 45.0, ham yağlar ve yağlar% 6.0, ham elyaflar% 2.5, nem% 6.0.

Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.

 

*Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.

 

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

·         Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

·         Mesaj yolu ile bize bildirilmelidir.

·         TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

·         Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

·         Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI


·         Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

·         Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

·         Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

·         BÖYLE BİR DURUMDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi