Menü
SEPETİM

Hill's Puppy Kuzu Etli Orta Irk Yavru Köpek Maması 12+2= 14 KG

Hill's Puppy Kuzu Etli Orta Irk Yavru Köpek Maması 12+2= 14 KG
Hill's Puppy Kuzu Etli Orta Irk Yavru Köpek Maması 12+2= 14 KG

475,00TL
Vergiler Hariç: 402,54TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1547
0 Adet Satıldı
263 Defa Görüntülendi

Ürün Detayları

Hills Puppy Kuzu Etli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 KG


Yavru Köpeklerin Gereksinimlerine Özel

Yavru köpeklerin hassas yapılarına özel olarak tasarlanmış olan bu özel mama bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayarak yavru köpekleri hastalıklara karşı korurken aynı zamanda kolay yenebilir yapısı nedeniyle de çok daha lezzetli bir tüketim imkânı yaratıyor.


Zengin İçerik Yapısı

Kuzu etli olması sayesinde içerik açısından son derece zengin olan mama, özellikle yavru köpeklerin kas ve kemik yapılarının gelişimini destekleyecek olan protein açısından büyük bir gelişim göstermektedir.


Enerji Sağlar

Yavru köpeklerin gelişimleri için çok önemli olan oyun oynamaları için gereken enerjinin sağlanması için eşsiz bir kaynak olan mama, bu sayede kas ve kemik yapısının gelişimi açısından köpeğinizin oynayarak gelişim göstermesine de katkı sunmaktadır.


23 Ayrı Vitamin

İçeriğinde bulunan 23 ayrı vitamin sayesinde yavru köpeğinizin bağışıklık sisteminin gelişimi ve hastalıklara karşı korunması en iyi şekilde sağlanır. İçerikte öne çıkan D vitamini kemikleri güçlendirirken, B vitamini metabolizmasını düzenlemektedir, ayrıca C ve E vitaminleri de vücudun yenilenmesini ve korunmasına yardımcı olmaktadırlar.


Özel Takviye

Mamanın özel formülünde bulunan beta karoten ise yavru köpeklerin güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmasına katkıda bulunarak hastalıklarda mücadele kapsamında çok daha fazla direnç sunmaktadır. Bu sayede hücrelerin de hızlı bir şekilde yenilenmesi sağlanmaktadır.


Karşı Koyulmayan Lezzet

Yavru köpeklerde sık görülen mama yememe ya da alışamama gibi süreçler, eşsiz lezzeti sayesinde bu özel mama ile birlikte son buluyor. Hiçbir yavru köpeğin hayır diyemeyeceği lezzeti sayesinde her zaman tüketilmeye uygun olan mama, böylelikle yeme sorunlarının da ortadan kalkmasına etki ediyor.


Mama İçeriği

Kuzu Etli ve Pirinçli (minimum Kuzu eti 35%, minimum Pirinç 4%): Mısır unu, kuzu unu, hayvansal yağ, mısır gluteni unu, soya unu, pirin unu, dijest, kurutulmuş pancar küspesi, potasyum klorid, balık yağı, tuz, potasyum klorür, dikalsiyum fosfat, disodyum fosfat, keten tohumu, taurin, L-tritofan, vitaminler ve iz elementler. Doğal olarak karıştırılmış tosoferoller, sitrik asit ve kuşburnu özü ile korunmaktadır.

 

*Kum,Tuz,Kaya ve Bazı İstisnai Ürünler Kampanyaya Dahil Değildir.

 

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

·         Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

·         Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

·         Mesaj yolu ile bize bildirilmelidir.

·         TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

·         Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

·         Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI


·         Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

·         Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

·         Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

·         BÖYLE BİR DURUMDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi