Menü
SEPETİM

Dophin 960F Akvaryum İç Filtre

Dophin 960F Akvaryum İç Filtre
Yeni
Dophin 960F Akvaryum İç Filtre

115,00TL
Vergiler Hariç: 97,46TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1497
0 Adet Satıldı
29 Defa Görüntülendi

Dophin FB 960F Akvaryum İç Filtre

Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, saatte 1030 litre su filtreleme kapasiteli, 16 watt'lık iç filtredir. 
* Filtre içerisinde, filtre materyali olarak karbon ve sünger bulunmaktadır. 
* Kutu içerisinde hortum, fiskiye ve bağlantı aparatları bulunmaktadır. 
* Hareketli aparat sayesinde fiskiyenin yönü ayarlanabilir. 
* Ayarlanabilir çıkış ile hava kontrolü sağlanabilir. 
Kullanma Talimatı; 
Filtre arka bölümünde yer alan 4 adet vantuz yardımı ile akvaryumun iç yüzeyine, tamamen su içerisinde kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Sadece hava hortumu su dışarısında kalmalıdır. Kutu içerisinde bulunan fiskiye aparatı ile de kullanılabilir. Filtrenin temizlenmesi ile su değişiminin aynı zamanda yapılması daha uygundur. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Kılıf kapağı açılarak içerisindeki sünger filtre ve karbon güçlü su akan musluk altında temizlenir. Filtre çıkarılarak düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır. 
Uyarılar; 
* Filtre sürekli çalışır durumda olmalıdır. Sadece temizlik için durdurulmalı ve temizliği kısa sürede yapılıp tekrar çalıştırılmalıdır. 
* Filtre akvaryum içerisine düştüğü taktirde yani vantuzları çıktığında fişi çekilmeden düzeltilmemelidir. Elektrik çarpmasına neden olabilir. 
* Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir. 
* Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır. 
* Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir. 
* Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir. 
* Filtre başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Su dışında çalıştırılmamalıdır. Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.

 

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. Akvaryum ürünlerinin (filtreler, pompalar, akvaryumlar ) kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi