Menü
Your Cart

Dainichi Cichlid XL Pro Small 50gr Balık yemi (Kovadan Bölme)

Dainichi Cichlid XL Pro Small  50gr Balık yemi (Kovadan Bölme)
Dainichi Cichlid XL Pro Small 50gr Balık yemi (Kovadan Bölme)

14,00TL
Vergiler Hariç: 14,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 0682
4 Adet Satıldı
77 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

Dainichi Cichlid XL Pro Small (3mm) 50gr Balık yemi (Kovadan Bölme)

 

XL PRO,  etçil ve otçul çiklitler için güçlü bir formüldür. %100 saf spirulina, krill ve montmorillonite kili ile zenginleştirilmiştir. Bu formül bütün doğal mineralleri ve besinleri içerir, bu da balıklarınızın sağlık ve görünümünü mükemmelleştiren, dengelenmiş bir beslenme demektir. İçerdiği beyaz balık unu ve antarctic krili her tür çiklitinizin beslenme gereksinimlerini karşılar.Bütün Dainichi yemlerinde olduğu gibi, kalsiyum montmorillonite kili, mineral parçacıkların sindirilmesini sağlar ve metabolik toksinleri nötralize eder.Ayrıca kilin temizleme özelliği, yemin sindirilmesini kolaylaştırır.

 

%44 yüksek proteinli XL PRO, iyi dengelenmiş formülü sayesinde güçlü çiklitler için ideal bir yemdir. Beyaz balık unu ve krill, balıklarınızda optimum ölçü ve düzgün gövde için vazgeçilmezdir. Düşük proteinli (%34-35) beslenmede, bu tür balıklarınız büyük olasılıkla büyük kafalı, büyük gözlü ve küçük ve yuvarlak bir gövdeye sahip olabilir. Doğal hayattaki görünümünden farklı bir gelişim gösterir. Yüksek protein kullanımı, düşük nişasta, beslenmede izlenecek yol olmalıdır.

 

XL PRO,şaşırtıcı şekilde güçlü bir renk geliştirici yemdir. Diğer 5 çeşit DainichiCichlid yemleri gibi ekstra pigment geliştirici içerenlere sahip olmamasına rağmen erkek balığınızın gerçek renklerinde olmasını sağlar.  Daha az baskın olan balıklar, baskın erkek kadar canlı renklere sahiptir. Temel renklerin (sarı, kırmızı ve mavi) her biri güçlü bir şekilde görülmektedir. Bu yemin sonuçlarından daha fazla memnun olamazdık.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi