Menü
Your Cart

Dainichi Cichlid Ultima Krill Baby Balık Yemi 50 Gram (Kovadan Bölme)

Dainichi Cichlid Ultima Krill Baby Balık Yemi 50 Gram (Kovadan Bölme)
Dainichi Cichlid Ultima Krill Baby Balık Yemi 50 Gram (Kovadan Bölme)

18,00TL
Vergiler Hariç: 18,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 0843
6 Adet Satıldı
75 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

Dainichi Ultima Krill Baby Balık Yemi 50 Gram

(Orjinal Kovadan Bölme)

 
 
ULTIMA KRILL olağanüstü renkler ve büyüme sağlar. Bütün etçil ve etçil/otçul çiklitlere tam uygun olarak tasarlanmıştır. Renk geliştirici olarak iki tip spirulina, antarctic krill ve karides sayesinde zengin bir renklilik ve parlaklık sağlar. İçerdiği sindirilebilir enzimler sayesinde balıklarınızda hareket ve sağlık sağlar. Bütün Dainichi yemlerinde olduğu gibi, kalsiyum montmorillonite kili, mineral parçacıkların sindirilmesini sağlar ve metabolik toksinleri nötralize eder. Ayrıca kilin temizleme özelliği, yemin sindirilmesini kolaylaştırır. İçeriğindeki vitamin E ve B kaynağı buğday ruşeymi sayesinde balıklarınız için mükemmel bir yemdir.
 
 
İçeriği
 
Beyaz balık unu, buğday ruşeymi, buğday unu, karides, antarctic krill unu, spirulina algi, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kili, süttozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, betaglucan, proteaz ve doğal yapıştırıcı
 
Ham Protein : %43 (minimum)
 
Ham Yağ : %6 (minimum)
 
Ham Selüloz : %3 (maksimum)
 
Nem : %9 (maksimum)
 
Kül : %9 (maksimum)
 
 
Yandaki 40 cm. boyundaki "Burundi" frontosa'da görüldüğü gibi ULTIMAnın krill, karides ve balık ununca zengin içeriği, balığınıza olağanüstü ölçüler kazandırır. Kafası çok özel bir şekilde gelişmiştir. ham ve ısıl işlem görmemiş kapsülasyon işlermi renklerdeki inanılmaz güzellikteki mavi renkleri sağlamıştır.
 
 
Ultima çoğu çiklit türü için uygun olan renklendirici bir yemdir. Mavi rengi geliştirici özellikleri yanında, içeriğindeki spirulina, krill ve karides, çiklitlerinizdeki sarı ve diğer renklerin parlaklığını sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Dainichi , Cichlid , Ultima , Krill , Baby , Balık , Yemi , 50 , Gram , renklenme ,