Menü
Your Cart

Dainichi Cichlid Color Supreme Baby (1mm)

Dainichi Cichlid Color Supreme Baby (1mm)
Dainichi Cichlid Color Supreme Baby (1mm)

20,00TL
Vergiler Hariç: 20,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 1241
1 Adet Satıldı
84 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

Dainichi Cichlid Color Supreme 

(1 mm Büyüklükte Granül Yem)

(Orjinal ambalajından bölünmüştür)


 

GENEL ÖZELLİKLER

Dainichi Color Supreme ,% 100 saf kültür spirulina, krill ve montmorillonite kil ile zenginleştirilmiştir. Bu formül Cichlidlerinizin doğal renk ve parlaklığını geliştirmek içintasarlanmış doğal mineraller ve besinler içerir.Beş farklı renk artırıcı , iki tür spirulina yosunu kısa bir süre içinde optimum renke yükseltir,balıklarınıza yüksek protein sağlar, bu dengeli beslenme genel sağlık ve güzellik bakımı içindir.Dainichi tüm yemlerinde olduğu gibi, kalsiyum montmorillonite kil ile mineral parçacıkları ve tozu bağlar, metabolik toksinleri nötralize eder.Balıklarınız tamamen güçlü vitaminler, sindirim enzimleri ve sarımsakla sağlıklı olur, iç parazitlerden kurtulur. Ayrıca kil sindirim sistemini temizler, gençleştiririr. .E vitamini ve B vitamini doğal bir kaynak olarak buğday tohumu unu, sindirim ve besin emilimini hızla sağlar.

 

İÇİNDEKİLER

Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, spirulina, soya küspesi, krili yemek, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, proteaz ve doğal sakız.

 

ANALİZ

EN AZ HAM PROTEİN 44%
En az HAM YAĞ 6%
Azami HAM LİF 3%
Azami NEM 9%
Azami KÜL 9%

 

KULLANIMI

Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

 

MADE IN U.S.A.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi