Menü
Your Cart

Dainichi Cichlid Color Fx

Dainichi Cichlid Color Fx
Çok Satan
Dainichi Cichlid Color Fx

23,00TL
Vergiler Hariç: 23,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 0012
8 Adet Satıldı
68 Defa Görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

GENEL ÖZELLİKLER
Bu yem cichlid beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder. Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi renk uygulaması için , güçlü renk yoğunlaştırıcılı ve besleyici karides, Antarktik krill, Cyclop eeze ®, NatuRose ® gibi kudretli renk kuvvetlendiricilerine ek olarak (Haematococcus su yosunu) yüksek ölçüde besleyici ve spirulina içerir. Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi kalsiyum montmorillonite kilin ,mineral tanecikleri doğal yemleri taklit ederek , metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder.Tamemen güçlü vitaminler ,sindirimle ilgili enzimler ve sarımsak balığın sağlıklı kılar ve iç parazitden kurtarır. Ayrıca kil sindirim sistemini temizler ve yeniler. E ve B vitamini kaynağı olan Buyday tohumu unu , otçullar için mükemmel bir seçimdir.

 

İÇİNDEKİLER
Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, soya unu, spirulina, krili yemek, Cyclop-eeze ®, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, NatuRose ® (Haematococcus yosun), proteaz ve doğal sakız.

 

ANALİZ
EN AZ HAM PROTEİN 45%
En az HAM YAĞ 7%
Azami HAM LİF 3%
Azami NEM 9%
Azami KÜL 9%

 

KULLANIMI
Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

 

Son Kullanma 2018/5  MADE IN U.S.A.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi