Menü
SEPETİM
Canon

Canon

Marka: Organix Söll
Aquanix Aminopro Mercan Katkısı 50 cc AMINOPRO mercanların büyümeleri, eşsiz renklere sahip olabilmeleri ve bağışıklık sistemlerini geliştirebilmeleri için gerekli olan tüm amino asitleri içeren, konsantre amino asit karışımıdır. SAKLAMA KOŞULLARIDirek güneş ışığından uzak tutunuz. Ortam s..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Organix Söll
Aquanix Aminovit Balık Vitamini 50 cc AMINOVIT balıkların büyümeleri, eşsiz renklere sahip olabilmeleri ve bağışıklık sistemlerini geliştirebilmeleri için gerekli olan vitamin ve amino asitleri içeren konsantre karışımıdır.SAKLAMA KOŞULLARIDirek güneş ışığından uzak tutunuz. Ortam sıcaklığı 24-..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: Organix Söll
Aquanix Mix Bed (Karışık Yataklı) Reçine, içerisinde anyonik ve katyonik reçinelerin karışık olarak bulunduğu ve deiyonize (suda istenmeyen anyonların ve katyonların giderilmesi) ve/veya su yumşatma işlemlerinde kullanım için üretilen yüksek kaliteli bir reçine türüdür.Yenilenebilir ve kullan-at tip..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Marka: Organix Söll
Organix Super Colour Flake Orjinal Kutudan Bölme Pul Renk YemiEn Muhteşem Haldeki Renkler içinOrganix Süper Renklendirici Pul Yem tüm tatlı ve tuzlu su canlılarının renklendirilmesi için ideal olan bir pul yemdir. Organix Süper Renklendirici Pul Yem taze deniz ürünleri içerdiğinden renkler kayn..
19,00TL
Vergiler Hariç:19,00TL
Marka: Organix Söll
Organix Small Cichlid Pellets Orjinal Kovadan Bölme Granül Balık YemiAfrika ve Güney Amerika’da yaşayan tüm Cichlid türleri için yüksek değerde protein içeren granül ana yemdir. ABD patentli (US patent 6207202) Organix® garantili Omega3 ve Omega6 yağ asitleri ile, kayıplara sebebiyet vermeden u..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Marka: Organix Söll
Balık Yemi . Organix ® small marine pellets  iyi yapıya sahip granüllerden oluşmaktadır. Anemonlar, doktor ve toprakta yaşayan, özellikle de orta ölçekli balıklar için ana yemdir.Organix ® small marine pellets derin soğuk su da yaşayan mikro organizmalar, doğal proteinler ve mükemmel aminoasitl..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Söll Organix Nitrate Remover 120gr Nitrat Giderici
Stokta Yok
Marka: Organix Söll
Söll Organix Nitrate Remover 120gr Nitrat GidericiBirinde ko-substrat ve mikribiyolojik kolonizasyon alanı. Kullanıma hazır örgü çanta sayesinde doğrudan filtreye yerleştirme.Az su değişimi.Karbonat sertliğini arttırır...
99,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Canon